اهداف قابل دسترس در مراکز کنترل با توجه به قابلیت های ویدئووال eyevis

اهداف قابل دسترس در مراکز کنترل با توجه به قابلیت های ویدئووال eyevis

    • اهداف قابل دسترس در مراکز کنترل با توجه به قابلیت های ویدئووال eyevis

  • با توجه به تعریف، ویدئووال به عنوان یک راهکار جامع مشتمل بر نمایشگرهای صنعتی(24/7)، سخت افزار کنترلر گرافیکی و نرم افزار مدیریت ویدئو وال ، می تواند با قابلیت نمایش، مدیریت و دسته بندی منابع تصویری، بسته به نوع فعالیت در هر مجموعه به کار گرفته شود.
  • از آنجا که پایداری عملکرد سیستم و نیز سرعت اجرای فرامین از جمله نکات حائز اهمیت در مراکز کنترلی و نظارتی به شمار می آید ، وجود این دو فاکتور از الزامات سیستم ویدئووال می باشد که در این میان شرکت آموت با انتخاب تجهیزات از کمپانی های معتبر جهان مانند eyevis با استفاده از فن آوری های روز دنیا در زمینه پردازنده CPU ، حافظه اصلی RAM و سایر اقلام سخت افزاری از قبیل کارت های گرافیکی حرفه ای اقدام به ساخت کنترلر Netpix نموده است. ضمنادر زمینه ساخت نمایشگرها نیز تمهیداتی به کار گرفته شده تا در زمان پخش تصاویر ثابت در دراز مدت نیز، نمایشگر با مشکلی مواجه نگردیده و با کمترین افت کیفیت تصویر بکار گرفته شوند.
  • با بهره گیری از ویدئووال eyevis می توان خروجی گرافیکی کلیه اطلاعات سیستم در حال استفاده اعم از سیستمهای مانیتورینگ ، نرم افزار های کنترلی SCADA ، نظارت تصویری CCTV را از روشهای مختلف به کنترلر گرافیکی و در نتیجه بر روی ویدئووال انتقال داد. در هر لحظه امکان مشاهده همزمان عملکرد کلیه بخش های سیستم وجود دارد.
  • یکی دیگر از قابلیت های مهم نرم افزاری بخش Alarm Management در نرم افزار eyecon می باشد که به وسیله آن می توان حالت های مختلفی را به عنوان هشدار و خطر تعریف نمود و در هنگام بروز مشکل سیستم بصورت خودکار می تواند اطلاع رسانی نماید. که شامل نمایش اطلاعات مورد نظر بر روی ویدئووال جهت توجه کاربران مقیم مرکز و نیز ارسال پیام برای مدیران خارج از مرکز کنترل می باشد.
  • از آنجاکه اطلاعات دریافت شده درمرکز کنترل بصورت همزمان برای کلیه کاربران قابل مشاهده است، در صورت بروز شرایط بحرانی عکس العمل مناسب از سوی کابران مسئول در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می پذیرد.

پاسخ دهید