netpix

کنترلر گرافیکی NETPIX
نهایت کیفیت در پردازش و نمایش تصویر

کنترلر NETPIX عبارتست از یک سرور صنعتی با کارتهای گرافیکی حرفهای مجهز به پردازنده GPU که وظیفه دریافت سیگنالهای تصویری، پردازش آنها و نهایتا تولید تصاویر با کیفیت بالا (Hi-Res) را برای نمایش بر روی ویدئووال بر عهده دارد.

با بهره گیری از این دستگاه میتوان انواع منابع تصویری از قبیل برنامههای کاربردی تحت شبکه، منابع ویدئویی، دوربین های تحت شبکه و سایر منابع گرافیکی را بصورت یکپارچه به نمایش درآورد. از جمله نقاط قوت این سیستم، قابلیت استفاده از دو پردازنده (Dual CPU) حافظه جانبی بصورت Raid Support و نیز سایر اجزا نظیر fan و Power Supply بصورت پشتیبان است. علاوه بر این با توجه به بهره گیری از فناوری PCI-e با سرعت انتقال داده ۱۰۰ Gb/s کیفیت، دقت و سرعت نمایش تصاویر در تمام لحظات علی الخصوص مواقع حساس تضمین می گردد.

سری ۴۹۰۰ کنترلرها در ۲ نسخه Plus و S با هدف پوشش نیازها در مراکز کنترل متوسط و یا بزرگ و بسیار حساس طراحی و تولید شده اند.

کمپانی eyevis با توجه به سالها تجربه در زمینه راه اندازی و تجهیز اتاقهای کنترل و مانیتورینگ در کنار تولید و ارائه نمایشگرهای صنعتی و کنترلر و نرم افزار مدیریت نمایشگر اقدام به تولید سخت افزار IP Decoder به منظور تبدیل کدهای دریافتی از بستر شبکه به سیگنالهای تصویری نموده است. این سیگنال ها به صورت دیجیتال در اختیار درگاه ورودی دیجیتال کنترلر قرار گرفته و سپس کاربر با استفاده از نرم افزار مدیریت نمایشگرها (eyecon) قادر به نمایش تصاویر دوربینها بر روی نمایشگرها می باشد.