مدیریت ویدئو وال

 

نرم افزار مدیریت ویدئو وال eyecon

نرم افزار مدیریت ویدئو وال eyecon از کمپانیً eyevis به عنوان یک راه حل کاملا حرفه ای برای مدیریت ویدئو وال و کلیه منابع تصویری متصل به آن ارائه شده است. اساس نرم افزار بر مبنای اصول اولیه جهت کاهش زمان عکس العمل هنگام بروز رخداد، نمایش موقعیت برروی ویدئووال و در نتیجه اقدام کاربر نهاده شده است. در نتیجه مطالعات مداوم در بحث نرم افزار و توسعه آن، نسخه ً ۵ نرم افزار با رویکرد کاملا جدید و ابزارهای نوین از قبیل Meta walls و یا Multi mouseعرضه شده است. از جمله نکات قابل توجه عملکرد سریع و صحیح سیستم در زمان بروز رخدادها و شرایط بحرانی است.

نسخه ۵ نرم افزار eyecon نیز همچون نسخــه های پیشین برمبنـای معمـاری (Client / Server) بنا شده است برهمین اساس کلیه اطلاعات، تحت شبکه و ارتباطات میان کاربران و ویدئو وال بدون محدودیت و در بستر شبکه برقرار می گردد. همچنین با توجه به سازگاری نرم افزار مدیریت ویدئو وال با سخت افزارهای eStreamer و امکان ارسال تصاویر در فواصل دور عملا محدودیت مکانی برای وجود منبع تصویری در محل ساختمان ویدئووال از میان برداشته شده است. امکان گرفتن تصاویر با نرم افزار مدیریت تصاویر ویدئو وال از منبع توسط eye capture واعمال تنظیمات بر روی ویدئووال توسط eye setup انجام می پذیرد.

 نرم افزار مدیریت ویدئو وال

نرم افزار مدیریت ویدئو وال

مشخصات فنی نرم افزار مدیریت ویدئو وال eyecon

ECS-810 – EYECON CONTROL SERVER

کنتلر ویدئو وال عملیاتی ECS

سرورهای تولید شده کمپانی eyevis با نام (eyecon control server) برای مدیریت عملیات و ارتباط کاربران با ویدئو وال در پروژه های بزرگ به کار گرفته می شود. هدف استفاده از این دستگاه کاهش بار پردازشگر

کنترلر گرافیکی و تجزیه و تحلیل فرامین ارسالی از سوی کاربران و همچنین نگهداری پایگاه داده (data base) تنظیمات نمایشگرها و فهرست منابع تصویری در محلی جدا از کنترل گرافیکی میباشد.

این امر علاوه بر افزایش سرعت و کارائی، امنیت بیشتری را هنگام بهره برداری از سیستم در دراز مدت فراهم می آورد.