نمایشگرهای صنعتی

نمایشگرهای صنعتی eyevis

پیشگام در ارائه ایده برای مراکز حساس

نمایشگرهای صنعتی eyevis با هدف تولید و ارائه راهکار Visual Solution، درسال ۱۹۹۵ در کشور آلمان پا به عرصه تولید نمایشگرهای صنعتی در انواع گونه ها با تکنولوژی متنوع نهاد. اهم محصولات این کمپانی عبارتند از LCD/LED های صنعتی و هوشمند، Rear projection Cube نمایشگرهای به همراه سخت افزار و نرم افزار مدیریت و کنترلر نمایشگرها و نیز نمایشگرهای خاص با عنوان Omnishape با ساختار ویژه ۵ و یا ۶ ضلعی جهت مصارف ویژه در اطلاع رسانی و تبلیغات.

تمرکز بر دستیابی به بازار جهانی

eyevis در مدت زمان نسبتا کوتاهی با تکیه بر نیروهای متخصص خود در بخش تحقیقو توسعه (R&D) توانست جایگاه خود را در میان سایر تولید کنندگان ارتقا بخشیده و در سال ۲۰۰۸ در زمره برترین های این حوزه قرار گیرد.

خلاقیت و نوآوری به عنوان سنگ بنای اصلی

eyevis خود را در جایگاه شریک و ایده پرداز مشتریان خود قرارداده و با توجه به نیاز هر یک اقدام به ارائه راهکار می نماید. در این میان مراکز مانیتورینگ (نظارتی و کنترلی) سالن های همایش، استودیوهای تلویزیونی، سیستم های شبیه ساز و واقعیت مجازی از جمله بهره برداران تولیدات این کمپانی به شمار می روند و تجهیز صدها مرکز در سراسر دنیا توسط eyevis نشان از تجربه این کمپانی در ارائه یک راهکار جامع طی این سالها دارد.