partner_logo_seetec

نرم افزار مدیریت تصاویر دوربین Seetec

مدیریت تصاویر دوربین های مداربسته ، نرم افزار مدیریت تصاویر دوربین seetec پیشرو در زمینه مدیریت تصاویر دوربین ها و کنترل تجهیزات تحت شبکه از سال ۱۹۹۷به بازار عرضه گردید، بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا سبب شده که این نرم افزار با اکثر دوربین ها سازگاری داشته و در پروژه های بزرگ با توانایی مدیریت هزاران دوربین قابلیت خود را به اثبات برساند. نسل جدید این نرم افزار با عنوان Cayuga در سال ۲۰۱۳ پا به عرصه نرم افزارهای نظارتی هوشمند و مبتنی بر شبکه گذاشت. از جمله ویژگی های اصلی این نسخه از نرم افزار مدیریت تصاویر دوربین مدار بسته چند منظوره بودن و کاربردهای متعدد آن در زمینه مدیریت دوربین ها و علاوه بر آن ارتباط با سیستم های کنترل تردد، اعلام و اطفای حریق و در مجموع مدیریت هوشمند اماکن و ساختمان ها است.

شایان ذکر است که تجمیع اطلاعات تصویری و داده های جمع آوری شده از سایر سیستم ها (به طور مثال RFID) در کنار هم می تواند یک پایگاه اطلاعاتی کارآمد را در اختیار کاربران قرار دهد. (Mobile client/web client) تنوع کاربران هم از لحاظ نوع و هم از لحاظ شیوه دسترسی، پوشش گسترده ای برای بهره برداری از این نرم افزار ایجاد نموده است. سازگاری با استاندارد ONVIF سبب شده که انواع مختلف دوربین در زمره تجهیزات تحت پوشش و کنترل این نرم افزار قرار گیرند. وجود توابع مختلف جهت آنالیز تصاویر سبب جلوگیری از اتلاف وقت شده و تمرکز بر آنچه واقعا مهم است صورت می گیرد. SeeTec به عنوان یکی از پیشگامان سیستم های نظارتی مبتنی بر شبکه، یک راه حل

کاربردی فراهم نموده که براساس نیاز مشتریان طراحی شده و نسل جدید این نرم افزار تحت عنوان Cayuga به منزله یک نرم افزار مدیریت تصاویر دوربین هوشمند (BMS) عمل کرده و با توجه به قابلیت ارتباط با سیستم های اعلام و اطفاء حریق، کنترل تردد و اعلام خطر می تواند جایگزین مناسبی برای نرم افزارهای موجود جهت کنترل هوشمند ساختمان ها در صنایع مختلف تلقی گردد. معماری این مدیریت تصاویر دوربین با الهام گرفتن از حواس پنجگانه و درک صحیح از اطلاعات دریافتی از منابع مختلف اعم از دوربین های تحت شبکه و سایر حسگرها می تواند پشتیبان مناسب و کاملی برای اطلاعات خروجی و عملکرد صحیح سیستم باشد.

مشخصات فنی نرم افزار مدیریت تصاویر دوربین

Information & Specification

 مشخصات فنی نرم افزار مدیریت تصاویر دوربین

مشخصات فنی نرم افزار مدیریت تصاویر دوربین